Instagram Beğeni Arttırma Yöntemleri


26 Kasım 2020, 14:51instagram begeni hilesi 2020
 Instagram'da paylaştığınız fotoğrafları bir adım ön plana çıkartmak ve hesabınızın takipçi sayısını
arttırmak mı istiyorsunuz? Gelin takipçi ve beğeni sayınızı nasıl arttıracağınızı ve ne tür işlemlerle ön plana çıkacağınızı size aktaralım. Instagram beğeni arttırma yollarını teker teker ele alacağız.

Öncelikle instagram beğeni arttırma yöntemleri nelerdir? 

Her şeyden önce kaliteli bir takipçi kitlesine sahip olmaya çalışın. Eğer sıfırdan bir hesap oluşturduysanız ve hiçbir kitleye hitap etmiyorsanız, kısa yoldan kitle oluşturmak için takip 7 sistemi ile instagram takipçi hilesi servisini kullanarak takipçi kazanın.

1. Takipçilerinizden beğeni almak için belirli standartlara göre hareket edin!

Gönderi paylaşımı yaparken mutlaka takipçilerinizin ilgisini çekecek, sayfanızla alakalı gönderilerde bulunun. Örneğin: Araç parçaları ve araçlarla ilgili bir sayfada asla ve asla öğrencilik ile ilgili bir gönderi yollamayın. Eğer böyle bir duruma girerseniz takipçilerinizin yapacağı tek şey gönderinize sadece bakmak olur. Emin olun türk beğeni hilesi kullanmak dahi sizi kurtarmaz. 

2. Gündemdeki Hashtag ( Popüler Etiketler) Kullanın!

Popüler kültürün etkisiyle insanlar hiç alakası olmayan etiketlerde dahi gönderiler aramaya koyuluyor ve bunları beğeniyor. Etkileşime girmek ve fotoğraflarınızı daha çok kişiye ulaştırmak istiyorsanız, hashtag kullanımını yapın. Mutlaka ve mutlaka gerçekten çalışan instagram beğeni hilesi kullanın. Beğeni ve yorum sayısı yüksek olan, bolca kaydedilmiş ve DM ile paylaşılmış içerikler(videolar, reels videolar ve fotoğraflar) her zaman bir tık daha ön planda olur. Bu size organik türk takipçi kazanma imkanı da sunar. Mümkün olduğunca uygun gördüğünüz sayıda kullanım sağlayın. Maksimum olarak 7 adet ile sınırlayın.

3. Takipçiler İçin Dikkat Çekici Açıklamalarda Bulunun.

Gönderi ne kadar anlamlı olursa olsun, bu anlamı taşıyacak bir adet de açıklamada bulunun. Kullanıcılar görseldeki anlamı anlamasalar dahi açıklamadakini anlamalarını sağlayın. Açıklamalarla içeriğinizi özetleyin. Açıklamaları az ve öz yazın.

4. Fazla Beğeni İçin Gönderilerinizi Paylaşın!

Gönderilerinizi Whatsapp, Facebook, Twitter, Reddit gibi diğer sosyal paylaşım platformlarında da yayınlayın. Daha fazla insanın görmesini ve tıklanmasını sağlayın. Bolca görüntülenme demek bolca bakılması demektir.

Eğer bunca işleme rağmen düzgün verim alamıyorsanız iyi bir kitleye sahip değilsinizdir. Takipçi 7 ile kitleye sahip olmak isterseniz takipçi hilesi kullanabilirsiniz. Beğeni hilesi yapmaktan yorulduysanız lütfen daha çok takipçiye sahip olun. Bu sayede beğeni için teker teker hile kullanmanıza gerek kalmaz.


Arama yap
Reklam
/---/