Instagram takipçi hileleri güvenilir midir?


21 Kasım 2020, 11:53Diğer servisler hakkında,

Ücretsiz Instagram takipçi hilelerinin bir çoğu sizden kullanıcı adı ve şifre talep etmektedir. Kulağa hiç güvenilir gelmediğini en iyi biz biliyoruz. Çünkü her ne kadar şifrenizi saklamadıklarını iddia etseler de, kullandıkları betikleri inceleyip gördüğümüz üzere, hepsi şifrenizi saklıyor ve kötü amaçlı kullanıyorlar.

Bu servislerin aksine biz sizin hassasiyetlerinizi esas alarak şifrenizi hiçbir şekilde bünyemizde barındırmıyor, güven içinde takipçilerinizi arttırıp Instagram'da popülerleşmenize olanak tanıyan bir platform olmaktan gurur duyuyoruz. Bu servisi hayata geçirmemizin yegane sebebi, vatandaşlarımızın %100 güvenli bir servis aracılığıyla tamamen ücretsiz bir şekilde hayallerine kavuşabilmesini olanak sağlayabilmektir.

Peki takip7.com nasıl kullanılır?

Öncelikle giriş sayfasına erişim sağlamalısınız,
Ardından kullanıcı adı ve şifrenizi ilgili kutucuklara girmeli, ardından giriş yap butonuna tıklayarak ilgili yönergeleri takip ederek sisteme giriş yapmalısınız.
(Unutmayın, sistemden faydalanabilmek için havuzun bir parçası oluyorsunuz. Bu noktada şifrenizle değil, kriptolanmış hesap çerezlerinizle bünyemizde saklanıyorsunuz.)

Sonrasında ise tek yapmanız gereken "kazan" butonuna tıklayıp arkanıza yaslanarak beklemek.

Arama yap
Reklam
/---/