Instagram takipçi hilesi nasıl yapılır?


25 Kasım 2020, 17:33Çoğu takipçimizin soruları üzerine instagram takipçi hilesi nasıl yapılır, nelere dikkat edilir bunun üzerine bir rehber hazırladık.

Düşük takipçi sayılarına sahipseniz ve sayfalarınızı büyütmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Takip 7 veya diğer ismiyle takipçi 7 sistemi sizler için türk takipçi hilesi projesini hayata geçirdi. Bu proje sayesinde artık yüksek miktarlarda paralar ödeyerek reklamlar veya takipçi satın almadan ücretsiz ve güvenilir bir biçimde instagram takipçi hilesi şifresiz olarak kullanabilirsiniz.

Instagram şifresiz takipçi hilesi nasıl yapılır?

Takip 7 sitesinin ana sayfasında bulunan sisteme giriş yap butonu ile sistemin giriş bölümüne girin. Ardından sistem şartlarında bulunan takipçi hilesi maddelerini okuduktan sonra onay verin. Kullanıcı adınızı yazdıktan sonra gerekli bilgileri girerek sisteme giriş yaparsınız.

Giriş yaptıktan sonra ana sayfada bulunan menüde sayfanıza kasmak istediğiniz kriterleri seçiniz. Bu kriterler arasında: Demografi (bölgesel olarak ülke ve şehir seçimi), yaş, cinsiyet gibi ayrımları yaparak kaliteli ve aktif bir takipçi kitlesine sahip olabilirsiniz.Aktif ve Gerçek Türk Takipçi Hilesi Ne İşe Yarar?

Türk takipçi hilesi kullanmak hesaplarınızdaki etkileşimi arttırır. Bunun sebebi ise gerçek kullanıcılar aktiftir. Botlar gibi pasifliği bulunmaz, attığınız post ve storylere yanıtlar yazarlar. Post ve videolarınızı beğenerek ön plana çıkmasını ve keşfet bölümüne düşmesini sağlarlar. Önemli bir kriter olmakla beraber hesabınızı aranma sonuçlarında bile bir tık ön plana çıkartır.

Bunun dışında takipçilerimizin en çok istediği iki servis de kullanıma açıldı.

  • Türk kadın takipçi hilesi
  • Türk bayan takipçi hilesi
servislerimiz artık açık olup sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. Sitemiz şifresiz instagram takipçi hilesi nasıl yapılır diye sormanıza gerek kalmaması için bu yazıyı hazırlamıştır. 

Arama yap
Reklam
/---/