Instagram Palyaço Fotoğrafından Kapanan Hesabı Açtırma Yöntemi


4 Aralık 2020, 03:21Palyaço fotoğrafı yüzünden hesabınız mı kapandı? Hiç merak etmeyin, hesabınızı nasıl açacağınızı anlatacağız. Kapanan hesabı açma yöntemi ve algoritması basittir. Yapay zeka paylaştığınız görseli farklı bir biçimde yorumladığı için palyaço fotoğrafı yüzünden hesabınızı kapatıyor.

instagram palyaço fotoğrafı hesap açma yöntemi
Palyaço Fotoğrafı Yüzünden Kapanmış Instagram Hesabını Açma Yöntemi


Palyaço Fotoğrafı Yüzünden Kapanan Hesabı Açma

Öncelikle hesabınızın neden kapatıldığını anlatalım. Profil fotoğrafı veya durum vb. paylaşımlarınızda palyaço fotoğrafı paylaştığınız için Instagram'ın yapay zekası bunu illegal bir görsel olarak tanımlayıp hesaplarınızı kilitliyor. Bunun için Instagram ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. İletişime geçeceğiniz konular, yapılacak talimatları detaylı olarak sizlere derleyip toparladık.

Instagram Kapatılan Hesap İçin İletişime Geçme

Öncelikle bu adreste bulunan formu doldurun. Ardından bilgilendirme amacıyla e-posta adresinize talimatlar gelecektir. Bu talimatları eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra ikinci formu doldurmanız gerekiyor. 

Bu talimatları uyguladıktan hesabınızın algoritmadaki notuna göre hesabınız açılacaktır. Multi-aktif hesapların açılma süreleri 10-50 dakika arasındadır. Diğer hesapların açılma süreleri 72 saate kadar bulabilmektedir. 

Hesabınızın aktifliğini ve kalitesini arttırmak için sitemizden yararlanabilirsiniz.


Arama yap
Reklam
/---/